Jesteś tu: » Strona startowa » 06.10.2015 r. – Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego o patronie szkoły „Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza”

Jubileusz pięciolecia nadania imienia szkole stał się okazją do zorganizowania konkursu plastycznego „Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza”. Celem konkursu było upowszechnianie dokonań reprezentowanych przez naszego Patrona oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych i wiedzy historycznej dzieci i młodzieży. Na konkurs wpłynęło 67 prac plastycznych, które oceniało jury w składzie: przewodnicząca komisji – Pani Małgorzata Wileczek, członkowie - wychowawcy poszczególnych klas. Uczestnicy, jak zwykle, wykonali szereg bardzo ciekawych, zarówno pod względem formy jak i techniki, prac plastycznych. Choć wybór był szalenie trudny, to ostatecznie spośród nich wyłoniono te najciekawsze, które wyeksponowano na okolicznościowej wystawie.

Komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych.
W kategorii klas I – III przyznano trzy równorzędne I miejsca dla:
• Justyny Romańczyk (klasa I)
• Wiktorii Kurnik (klasa II)
• Jakuba Wroniaka (klasa III)
Wyróżnienia otrzymali: Wiktoria Holuka i Weronika Kurnik z klasy I, Anna Sum i Jakub Romańczyk z klasy II oraz Karol Kosar z klasy III.
W kategorii klas IV – VI wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce – Gabriela Adamiak (klasa VI)
II miejsce – Natalia Kusion (klasa IV) i Adrian Dżugan (klasa VI)
III miejsce – Dawid Głód (klasa IV) i Julia Kosar (klasa V)
W tej kategorii wiekowej komisja przyznała wyróżnienie dla Karoliny Kurcoń
i Pawła Stacha, uczniów klasy IV.
Laureaci otrzymali z rąk pani dyrektor atrakcyjne nagrody rzeczowe. Oprócz tego dla wszystkich uczestników konkursu czekała mini nagroda w postaci kulek zawierających
historyjki obrazkowe
Konkurs przygotowała pani Beata Cupak.