23.06.2017 r. - Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Jesteś tu: » Strona startowa » 23.06.2017 r. - Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23.06.2017 r. - Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

"Już wakacje, już zabawa!
Wolny czas i wielka laba.
Można sobie leniuchować,
nocą gwiazdy obserwować,
można także długo spać
bo nie trzeba rano wstać..."

Nadszedł tak upragniony przez wszystkich uczniów dzień. Dzień zapowiadający dwa miesiące odpoczynku od obowiązków szkolnych.

Jak co roku, dzień ten rozpoczęliśmy mszą świętą w kościele parafialnym w Pakoszówce. Po zakończeniu nabożeństwa uczniowie udali się do szkoły. Wszyscy zebrali się na holu szkolnym, gdzie na wydaną komendę wprowadzono sztandar, a następnie odśpiewano hymn państwowy. Głos zabrała pani dyrektor szkoły Małgorzata Wileczek, która podziękowała wszystkim za pracę przez cały rok szkolny i życzyła udanych wakacji. Krótką pogadankę dotyczacą bezpiecznych zachowań w letnie dni wygłosił Komendant OSP w Pakoszówce druh Piotr Marczak.
Kolejnym punktem uroczystości była akademia przygotowana przez uczniów klasy czwartej. Były to wiersze związane z wakacjami, piosenka oraz podziękowania i wakacyjne życzenia.
Po występie nadszedł czas na wręczanie nagród uczniom za osiągnięte wyniki w nauce, frekwencję, pracę w samorządzie szkolnym oraz udział w konkursach całorocznych i różnorodnych akcjach.
Końcową częścią tego dnia było spotkanie wychowawców ze swoimi podopiecznymi i wręczenie promocyjnych świadectw.
A teraz czaeka wszystkich dwa miesiące odpoczynku. Do zobaczenia 1-go września!