13.06.2017 r. - Udział uczennic w X Gminnym Konkursie o św. Andrzeju Boboli

Jesteś tu: » Strona startowa » 13.06.2017 r. - Udział uczennic w X Gminnym Konkursie o św. Andrzeju Boboli

13.06.2017 r. - Udział uczennic w X Gminnym Konkursie o św. Andrzeju Boboli

13 czerwca 2017r. w Zespole Szkół w Strachocinie odbył się X gminny konkurs wiedzy pt. "Święty Andrzej Bobola - Męczennik i Patron Polski", w którym wzięły udział uczennice klasy VI Julia i Izabela. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test wiedzy w dwóch kategoriach tj. szkoła podstawowa i gimnazjum. W bardzo trudnym teście przygotowanym przez organizatorów należało wykazać się szczegółowymi informacjami o życiu i męczeńskiej śmierci św. Andrzeja Boboli.

Różnice w punktacji okazały się nieznaczne, a uzyskany wynik dał dziewczynkom następujące lokaty:
II miejsce - Izabela Łuc
IV miejsce - Julia Kosar
Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wręczyli dyrektor szkoły Andrzej Cecuła i ks. dr Grzegorz Sobota.
Uczennice do konkursu przygotowywała Elżbieta Dobosz, nauczyciel historii.
Izabeli i Julii serdecznie gratulujemy.