01.06.2017 r. – Dzień Dziecka

Jesteś tu: » Strona startowa » 01.06.2017 r. – Dzień Dziecka

01.06.2017 r. – Dzień Dziecka

Bycie dzieckiem ma swoje zalety i wady (bo trzeba słuchać starszych, chodzić do szkoły i uczyć się). Jednakże tych pierwszych jest o wiele, wiele więcej. A jedną z nich jest obchodzony corocznie Dzień Dziecka. W naszej szkole tradycyjnie tego dnia nie było lekcji. Dominowały przyjemności – zabawa, konkursy, sport oraz pokaz slajdów połączony z pogadanką na temet bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Jednym słowem, dla każdego coś miłego.

Wszyscy nauczyciele zadbali o jak najprzyjemniejsze spędzenie tego świątecznego dnia przez wszystkich uczniów. Najmłodsi (klasy I – III) mieli swoje zabawy sportowe, konkurs plastyczny „Ulubiony bohater bajek” oraz dyskotekę. Starsi uczniowie także rywalizowali na boisku szkolnym, brali udział w finale Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej (I miejsce - Daniel Multana - kl. IV, II - Julia Kosar - kl. VI, III - Julia Dąbrowska - kl. IV), mieli także możliwość potańczyć przy muzyce rozrywkowej.
W Święto Dzieci zaangażowała się także Rada Rodziców, która zapewniła wszystkim poczęstunek. Warto dodać, że towarzyszyła nam piękna, wiosenna pogoda, dobra zabawa i oczywiście świetne humory wszystkich dzieci.