11.04.2017 r. - Rozstrzygnięcie konkursu na ozdobę wielkanocną z logo SKO

Jesteś tu: » Strona startowa » 11.04.2017 r. - Rozstrzygnięcie konkursu na ozdobę wielkanocną z logo SKO

11.04.2017 r. - Rozstrzygnięcie konkursu na ozdobę wielkanocną z logo SKO

W naszej szkole rozstrzygnięto kolejny konkurs pod patronatem szkolnego SKO, który  polegał na wykonaniu dowolną techniką ozdoby wielkanocnej. Wykonana praca miała zawierać logo SKO lub zachęcać do oszczędzania. Ocenie poddano wiele ciekawych i interesujących prac. Przy ocenie liczyła się estetyka wykonania oraz  oryginalność pomysłu. Szczególne uznanie w oczach jury zyskały prace wyjątkowe i niepowtarzalne. Po długich naradach wyłoniono zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii klas I-III zwyciężyła Maja Wroniak uczennica klasy II, która wykonała króliczka wielkanocnego z logo SKO. Natomiast w kategorii klas IV-VI zwycięzcą została uczennica klasy V – Karolina Kurcoń, która wykonała koszyczek z barankiem z masy solnej i ozdobiła całość metodą quillingu. Nagrodzone prace zostały wraz z życzeniami wielkanocnymi przekazane do I Oddziału Banku PKO BP w Sanoku. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie zostały obdarowane symbolicznymi nagrodami.
Gratulujemy nagrodzonym jak również dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Zachęcamy do licznego udziału w kolejnych działaniach szkolnego SKO..
Opiekun SKO
Joanna Podulka