Jesteś tu: » Strona startowa » 18.05.2017 r. - Rozstrzygnięcie konkursu - „Najładniejsza i najciekawsza zakładka do książki”

W ramach działalności biblioteki szkolnej pani dyrektor Małgorzata Wileczek zorganizowała konkurs na najładniejszą i najciekawszą zakładkę do książki. Wielokrotnie spotykane są zakładki przypadkowo pozostawione przez czytelników w książkach : bilety, rachunki, zapiski, pocztówki, itp. I dlatego zrodził się pomysł na własnoręczne wykonanie tego bardzo pożytecznego gadżetu każdego szanującego się czytelnika.

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych i cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów.
I kategoria klasy II-III .
I miejsce Wiktoria Kurnik uczennica klasy II,
II miejsce Maja Wroniak uczennica kl. II,
III miejsce Izabela Marczak uczennica kl. III.
Wyróżnienie: uczennica Julia Łuc kl. II.
II kategoria klasy IV-VI,.
I miejsce Jakub Wroniak uczeń klasy IV,
II miejsce Karolina Marczak uczennica kl. V,
III miejsce Rafał Piecuch uczeń kl. V.
Wyróżnienie: Izabela Łuc uczennica kl. VI.
Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe a wszyscy uczestnicy upominki.