27.04.2017 r. – „Wiosenne Nutki” – Pakoszówka 2017

Jesteś tu: » Strona startowa » 27.04.2017 r. – „Wiosenne Nutki” – Pakoszówka 2017

27.04.2017 r. – „Wiosenne Nutki” – Pakoszówka 2017

„Wiosenne Nutki” to cykliczna impreza muzyczna organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku. W tym roku uczestników IX Konkursu Piosenki gościła Pakoszówka.
Jego celem było:
- rozwijanie zainteresowań muzycznych wśród dzieci i młodzieży
- stworzenie możliwości prezentacji i konfrontacji dorobku muzycznego
- wspólna zabawa i wymiana doświadczeń
Wykonawców podzielono na trzy grupy wiekowe (klasy I – III, klasy IV – VI oraz klasy I – III gimnazjum) i dwie kategorie (soliści i zespoły).

Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły:
- Cukrowe Różyczki – kl. I – III (Julia Adamiak, Izabella Marczak, Amelia Rabenda) – piosenka „Maszeruje Wiosna”
- The Girls – kl. IV – VI (Wiktoria Jasińska, Wiktoria Kielar, Marietta Pisula) – piosenka „Kiedy tylko spojrzę”
Konkurencja była mocna (wystąpiło ponad 20 wykonawców w różnych kategoriach). Tym razem nie udało się zdobyć miejsc na podium, jednak oba występy były bardzo udane.
Gratulacje dla wszystkich i do zobaczenia za rok.
Uczennice do występów przygotowali p. Danuta Froń i p. Jan Dżoń.