24.03.2017 r. - Sukces naszych „Małych Artystów”

Jesteś tu: » Strona startowa » 24.03.2017 r. - Sukces naszych „Małych Artystów”

24.03.2017 r. - Sukces naszych „Małych Artystów”

Chętni uczniowie klasy drugiej: Helena Futyma, Wiktoria Holuka, Weronika Kurnik, Julia Dżugan, Maja Wroniak, Justyna Romańczyk, Michał Marczak, Jan Masłowski  /wychowankowie D. ostrowskiej – Szafran/  oraz uczniowie klasy trzeciej: Anna Sum, Izabela Marczak, Wiktoria Kurnik i Wiktoria Dżugan  /wychowankowie D.Froń/ wzięli udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Zwierzaki cudaki” organizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury „Puchatek” Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Sanoku.

Celem konkursu było kształtowanie wyobraźni plastycznej, wymiana doświadczeń i spostrzeżeń oraz prezentacja twórczości plastycznej dzieci w środowisku lokalnym. Uczniowie wykonali oryginalne, piękne prace plastyczne, które zostały dostarczone organizatorowi konkursu.
Jury konkursu  dokonało przeglądu i oceny wielu prac plastycznych nadesłanych z różnych szkół. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych prac znalazły się prace uczniów naszej szkoły: uczennicy i ucznia klasy drugiej Justyny Romańczyk i Jana Masłowskiego. Laureaci wraz z wychowawcą D. Ostrowską- Szafran 24 marca 2017r. udali się do ODK „Puchatek” w Sanoku na spotkanie z organizatorami konkursu podczas którego otwarto wystawę twórczości dziecięcej i obdarowano laureatów cennymi nagrodami i gromkimi brawami. Radości nie było końca.
Gratulacje dla naszych artystów!
Podziękowania dla Pana Krzysztofa Romańczyka za pomoc w uczestnictwie w spotkaniu.