21.03.2017 r. - Konkurs recytatorski

Jesteś tu: » Strona startowa » 21.03.2017 r. - Konkurs recytatorski

21.03.2017 r. - Konkurs recytatorski

21 marca 2017 r. odbył się konkurs recytatorski ,,Wiosenne wierszowanieˮ. W konkursie uczestniczyło 9 osób z klasy II i III. Każdy z uczestników przygotował wiersz o owocach, warzywach lub zdrowym odżywianiu. Tematyka konkursu nawiązywała do programu "5 porcji warzyw owoców i soków", w którym szkoła bierze udział od paru lat.

Występy uczniów oceniała komisja w składzie: przewodnicząca pani dyrektor szkoły Małgorzata Wileczek, członkowie Danuta Ostrowska - Szafran, Beata Cupak, Joanna Podulka. Pierwsze miejsca otrzymały dwie uczennice Maja Wroniak uczennica klasy II za wiersz Juliana Tuwima ,,Warzywaˮ oraz Amelia Rabenda uczennica klasy III za wiersz pt. ,,Owoce i Warzywaˮ, autora nieznanego. W tym roku po raz pierwszy przyznano nagrodę publiczności, którą otrzymała Izabella Marczak uczennica klasy III za wiersz Juliana Tuwima pt. ,,Rzepkaˮ. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia, którymi były owoce. Dekoracje i konkurs przygotowała i przeprowadziła Danuta Froń wychowawczyni klasy III.