22.03.2017 r. - Udział uczniów w konkursie z języka angielskiego

Jesteś tu: » Strona startowa » 22.03.2017 r. - Udział uczniów w konkursie z języka angielskiego

22.03.2017 r. - Udział uczniów w konkursie z języka angielskiego

22 marca 2017 r. uczennice naszej szkoły: Karolina Kurcoń (V), Marietta Pisula (V) i Kinga Sąsiadek (VI) wzięły udział w konkursie z języka angielskiego „Melting Pot Quiz” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Sanoku .” W konkursie brało udział sześć szkół.

Zmagania konkursowe obejmowały zestaw 30 zadań podzielonych na 10 kategorii. Wszystkie drużyny pracowały równocześnie, a rezultaty ich pracy były na bieżąco oceniane przez jury, składające się z nauczycielek języka angielskiego ze wszystkich startujących w konkursie szkół. Zadania sprawdzały m.in. znajomość słownictwa, gramatyki i wiedzę o krajach anglojęzycznych.
Po krótkiej przerwie na poczęstunek i regenerację sił, uroczystego podsumowania konkursu dokonała pani dyrektor Maria Harajda, składając serdeczne gratulacje zawodnikom i ich opiekunom, oraz dokonując wręczenia pucharów, nagród, upominków i dyplomów. Oto wyniki:
I miejsce: SP 3
II miejsce: SP 4
III miejsce: SP 2
IV miejsce: SP Pakoszówka
V miejsce: SP Poraż
VI miejsce: SP 6
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wspaniałą zabawę, a dziewczynom gratulujemy!
Uczennice do konkursu przygotowała p. Marta Reptak.