16–19.01.2017 r. – Ferie w szkole

Jesteś tu: » Strona startowa » 16–19.01.2017 r. – Ferie w szkole

16–19.01.2017 r. – Ferie w szkole

Od 16 do 19 stycznia 2017 r., w pierwszy tydzień ferii zimowych, w naszej szkole były organizowane zajęcia „Ferie bez nudy” dla chętnych uczniów. W godzinach od 9:00 do 12:00 dyżurujący nauczyciele prowadzili różnorodne zabawy, gry i zawody.

Z dnia na dzień przybywało na zajęcia coraz więcej uczniów wszystkich klas i mieli oni możliwość spędzić ten czas bardzo aktywnie. Spośród wielu propozycji, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jednak najchętniej uczniowie brali udział w zawodach drużynowych i rozgrywali mecze. Przez cały czas dzieci mogły korzystać z pracowni komputerowej z dostępem do Internetu, gdzie słuchały muzyki i grały w gry edukacyjne. Ponadto, nauczyciele zapewnili różne bajki i filmy, które można było obejrzeć w sali nr 3 wyświetlane na ekranie projekcyjnym.
Dzieci były bardzo zadowolone, że mogły spędzać przedpołudnia w szkole, mimo pięknej zimowej aury na zewnątrz.