20.12.2016 r. - "Dlaczego lubię Święta Bożego Narodzenia?" – konkurs plastyczny

Jesteś tu: » Strona startowa » 20.12.2016 r. - "Dlaczego lubię Święta Bożego Narodzenia?" – konkurs plastyczny

20.12.2016 r. - "Dlaczego lubię Święta Bożego Narodzenia?" – konkurs plastyczny

Na propozycję konkursu plastycznego Dlaczego lubię Święta Bożego Narodzenia? zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku pod patronatem honorowym Podkarpackiego Kuratora Oświaty uczniowie naszej szkoły odpowiedzieli bardzo żywiołowo, bo to nie tylko ulubiony temat dziecięcych prac, ale i czas sprzyjający rozwijaniu plastycznych pasji i inspiracji bożonarodzeniowych.

Wewnątrzszkolna komisja konkursowa w składzie p. dyr. Joanna Podulka, p. Beata Cupak, p. Danuta Froń, p. Edyta Komańska i p. Danuta Ostrowska – Szafran wytypowała 14 prac do reprezentowania naszej placówki.
W kategorii II (klasy I-III) wytypowano prace Heleny Futyma, Weroniki Kurnik, Wiktorii Kurnik, Amelii Rabenda, Aleksandry Kwolek, Wiktorii Dżugan, Izabelli Marczak, Justyny Romańczyk i Ksawerego Dżugan.
Natomiast w kategorii III (klasy IV-VI)prace Wiktorii Jasińskiej, Karoliny Kosar, Karoliny Kurcoń, Karoliny Marczak i Dawida Głód.
Celem konkursu było między innymi utrwalanie i przekazywanie ponadczasowych tradycji kulturowych i religijnych oraz rozwijanie twórczej wyobraźni dziecka.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom odbędzie się podczas uroczystego wernisażu
10 stycznia 2017 roku w Galerii MDK w Sanoku. Mamy nadzieję, że wśród nich znajdą się również nasi uczniowie.