06.12.2016 r. – Znakomity występ naszych uczniów w zawodach w ZS w Strachocinie

Jesteś tu: » Strona startowa » 06.12.2016 r. – Znakomity występ naszych uczniów w zawodach w ZS w Strachocinie

06.12.2016 r. – Znakomity występ naszych uczniów w zawodach w ZS w Strachocinie

Zespół Szkół w Strachocinie i Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku zorganizowały dla uczniów klas I – III konkurs sportowy pod nazwą „Baw się razem z nami”. W zawodach wzięło udział 11 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe Gminy Sanok (Strachocina, Niebieszczany, Trepcza, Prusiek, Sanoczek, Pisarowce, Mrzygłód, Falejówka, Kostarowce, Dobra i Pakoszówka).

Rozegrano 7 konkurencji – zabaw. Były to:
„Sztafeta”, „Zmiana piłek”, „Bieg z szarfami”, „Dodawanie skoków”, „Rzuty do kosza”, „Strzały do bramki”, „Strzały do bramki unihokeja”
O kolejności drużyn decydował osiągnięty czas w trzech pierwszych zabawach oraz uzyskane miejsce w pozostałych.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III w składzie:
Juilia Adamiak, Wiktoria Dżugan, Wiktoria Kurnik, Aleksandra Kwolek, Amelia Rabenda, Ksawery Dżugan, Maciej Radwański, Karol Rowiński i Jakub Romańczyk.
Walka była zacięta i wyrównana. Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko i ostatecznie zajęli doskonałe czwarte miejsce. Należą się im za to wielkie brawa, tym bardziej że zaplecze sportowe naszej szkoły jest – w porównaniu ze zwycięzcami - bardzo skromne. Dodatkową atrakcją była wizyta Świętego Mikołaja, który wręczał nagrody i upominki.

Uczniów do zawodów przygotował Jan Dżoń.