15.11.2016r. - Konkurs na „Projekt okładki ulubionej książki”

Jesteś tu: » Strona startowa » 15.11.2016r. - Konkurs na „Projekt okładki ulubionej książki”

15.11.2016r. - Konkurs na „Projekt okładki ulubionej książki”

W ramach rozwijania kompetencji czytelniczych uczniów naszej szkoły, w październiku biblioteka szkolna ogłosiła KONKURS NA PROJEKT OKŁADKI ULUBIONEJ KSIĄŻKI. Przedmiotem konkursu było zaprojektowanie okładki swojej ulubionej książki. Prace mogły być wykonane w dowolnej technice. Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa oraz wspieranie rozwoju talentów i umiejętności twórczych dzieci. Wzięli w nim udział uczniowie klas II - VI.

W bibliotece została zorganizowana wystawa prac konkursowych, a jury w składzie p. Joanna Podulka i p. Beata Cupak wyłoniło zwycięzców. Prace były oceniane według kategorii wiekowych. Laureatami konkursu zostali:
W kategorii klasy II-III:
I MIEJSCE: Maciej Radwański
II MIEJSCE: Maja Wroniak i Jan Masłowski
WYRÓŻNIENIE: Julia Łuc i Justyna Romańczyk
W kategorii klasy IV-VI:
I MIEJSCE: Wiktoria Jasińska
II MIEJSCE: Julia Kosar
WYRÓŻNIENIE: Karolina Kurcoń, Izabela Marczak, Filip Latoś i Daniel Multana
Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w zmaganiach konkursowych – doceniamy Wasz wysiłek i chęci. Zwycięzcom gratulujemy!
Rozdanie nagród laureatom konkursu „Projekt okładki ulubionej książki” odbędzie się dnia 25 listopada 2016 r. podczas obchodów Dnia Pluszowego Misia.