21.11.2016 r. – Zabawa andrzejkowa

Jesteś tu: » Strona startowa » 21.11.2016 r. – Zabawa andrzejkowa

21.11.2016 r. – Zabawa andrzejkowa

Dnia 21 listopada 2016 r. odbyła się zabawa andrzejkowa klas II - III na którą uczniowie mogli przebrać się w stroje wróżek i czarodziei. Miała ona charakter zabawy tanecznej
i była przeplatana wróżbami. W czasie zabawy przeprowadzono następujące wróżby: Zaczarowane talerzyki , Tajemnicze kolory, Magiczne liczby, Dziwne znaki.

Na zakończenie uczniowie prezentowali swoje piękne stroje. Wszyscy świetnie się bawili. Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie wspaniałych stroi. Zabawę andrzejkową
klas II - III przygotowały Danuta Ostrowska - Szafran i Danuta Froń.
Po najmłodszych przyszła kolej na uczniów klas IV – VI. I tutaj było dużo muzyki i zabawy. Klasa szósta tradycyjnie przygotowała andrzejkowe wróżby, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Można było między innymi poznać imię sympatii oraz poznać swoją przyszłość. Wszystko, oczywiście z przymrużeniem oka. Uczestnikami zabawy opiekowali się p. Marta Reptak i p. Jan Dżoń.