27.10.2016 r. - Udział uczniów w spektaklu teatralnym i wizyta w banku PKO BP

Jesteś tu: » Strona startowa » 27.10.2016 r. - Udział uczniów w spektaklu teatralnym i wizyta w banku PKO BP

27.10.2016 r. - Udział uczniów w spektaklu teatralnym i wizyta w banku PKO BP

Dnia 27 października 2016r. uczniowie klasy II i III udali się do Sanockiego Domu Kultury na sztukę teatralną pt. „ Doktor Dolittle i jego zwierzęta”, w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego w Krakowie. Podziw i uznanie dzieci wzbudziła nie tylko tematyka sztuki i wspaniała gra aktorów, ale także piękna scenografia i ciekawe efekty akustyczne.

Podczas tego dnia na uczniów czekała również niespodzianka, którą była wizyta w banku PKO BP SA Odział 1 w Sanoku. Ponieważ większość uczniów naszej szkoły posiada konta SKO prowadzone przez ten bank i aktywnie oszczędza pieniążki. Dzięki uprzejmości pracowników tej placówki mieliśmy możliwość zapoznać się z działalnością banku „od zaplecza”. Uczniowie między innymi gościli w gabinecie pana dyrektora banku Pana Janusza Baszaka, który nas bardzo serdecznie przyjął i podziękował za aktywną działalność SKO przy naszej szkole. Uczniowie zostali oprowadzeni po poszczególnych pomieszczeniach, zapoznali się z działaniem maszynek do liczenia pieniędzy: banknotów oraz monet. Byli zauroczeni wizytą w banku.
Spektakl teatralny dostarczył dzieciom wielu cennych wskazówek związanych z właściwą opieką nad zwierzętami i konieczności niesienia im pomocy w potrzebie, a pobyt w banku wiele cennej wiedzy na temat roli i funkcjonowania banku oraz gromadzenia oszczędności.
Zadowolone, uśmiechnięte dzieci są świadectwem udanego, pełnego wrażeń dnia.