Jesteś tu: » Strona startowa » 24.06.2016 r. – Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 oraz rozstrzygnięcie całorocznych konkursów szkolnych

W tym roku zakończenie roku szkolnego wyjątkowo rozpoczęło się spotkaniem w budynku szkoły, gdyż uczniowie wyjątkowo uczestniczyli we Mszy św. dopiero o godz. 11.
Pani dyrektor Małgorzata Wileczek oficjalnie rozpoczęła spotkanie witając wszystkich zebranych, po czym uroczyście wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano hymn.
Następnie uczniowie klasy szóstej zaprezentowali krótkie przedstawienie artystyczne oraz przygotowaną wspólnie z wychowawcą Janem Dżoń prezentację multimedialną. Zebrani obejrzeli historię pobytu uczniów od I do VI klasy. Nie obyło się bez wzruszeń i niejedno oko uroniło łzę z powodu rozstania ze szkołą. Następnie uczniowie z klasy piątej pożegnała klasę szósta piosenką oraz rozdając każdemu absolwentowi drobny upominek.

Po programie artystycznym nastąpiło rozdanie dyplomów wzorowego ucznia uczniom z klas I-III, nagród książkowych dla uczniów klas IV-VI mających wzorowe zachowanie i średnią 5.0 a także listów gratulacyjnych dla rodziców tych uczniów. Nagrody otrzymali również uczniowie, którzy angażowali się w życie szkoły poprzez działalność w Samorządzie uczniowskim.
Kolejnym miłym akcentem naszej uroczystości było rozstrzygnięcie konkursów i rozdanie zwycięzcom nagród. Upominki otrzymali::
• „Czytelnik roku” -  zwyciężył Daniel Multana kl. III
• „Sportowiec roku” -  zwyciężyli Piotr Łuszcz kl. V i Jakub Piecuch kl. VI  oraz Aleksandra Marczak kl. VI
Nagrodę specjalną za reprezentowanie szkoły na Spartakiadzie Szkół im. Ignacego Łukasiewicza otrzymał Marcin Dżugan z klasy VI
• „Mistrz oszczędzania w SKO” zwyciężył Dawid Głód uczeń klasy IV
W dalszej części uroczystości ogłoszono wyniki konkursu plastycznego „Bezpieczne wakacje” zorganizowanego prze panią Joannę Podulka we współpracy z PZU. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów i jury konkursowe miało spore problemy
z wyłonieniem zwycięzców. Wyniki tego konkursu przedstawiają się następująco:
• I miejsce - Jan Masłowski kl. I oraz Amelia Frydryk kl. IV,
• II miejsce - Helena Futyma kl. I, Wiktoria Tomczewska kl. III, Izabela Łuc kl. V
• III miejsca Maksymilian Marczak kl. III oraz Wiktoria Jasińska kl. IV.
Po rozdaniu fantastycznych nagród akademię zakończono a uczniowie radośnie wraz
z wychowawcami udali się do klas po odbiór świadectw.
Mamy nadzieję, że pogodny nastrój, który zapanował na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2015/2016, nasi uczniowie przeniosą na cały okres wakacji.