16.06.2016 r. - Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu fotograficznego

Jesteś tu: » Strona startowa » 16.06.2016 r. - Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu fotograficznego

16.06.2016 r. - Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu fotograficznego

W czwartek 16.06.2016 r. nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu fotograficznego "Przyroda wokół nas", który był przeznaczony dla uczniów klas IV - VI. Jego celem było kształtowanie właściwego stosunku do otaczającej nas przyrody oraz umiejętności dostrzegania jej piękna. Ponadto uczestnicy mogli doskonalić swój warsztat fotograficzny starając się wykonać dobre jakościowo i jednocześnie ciekawe zdjęcia.

Wszystkie fotografie były interesujące i bardzo różnorodne. Spośród nich komisja konkursowa wyłoniła cztery najciekawsze:
I miejsce - Jakub Piecuch (kl. VI)
I miejsce - Anna Wroniak (kl. VI)
II miejsce - Marietta Pisula (kl. IV)
III miejsce - Wiktoria Jasińska (kl. IV)

Zwycięzcom i pozostałym uczestnikom gratulujemy i życzymy wielu ciekawych fotograficznych doświadczeń.
Konkurs przygotował Jan Dżoń.