31.01.2016 r. - Noworoczne kolędowanie

Jesteś tu: » Strona startowa » 31.01.2016 r. - Noworoczne kolędowanie

31.01.2016 r. - Noworoczne kolędowanie

31 stycznia bieżącego roku w sali WDK Pakoszówka odbyło się Noworoczne Gminne Kolędowanie zorganizowane przez Wójt Gminy Sanok i Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku. Uczennice naszej szkoły z klasy trzeciej czwartej i piątej, należące także do parafialnej scholi, pięknym kolędowaniem zaprezentowały naszą szkolną wspólnotę.Do ich wykonanego repertuaru należały dwie kolędy: "Gdy się Chrystus rodzi" , "Pójdźmy wszyscy do stajenki" oraz dwie pastorałki: "Z narodzenia Pana" i " Maleńka miłość".

Na zakończenie występu Pani Wójt wręczyła uczennicom na ręce opiekuna pani B. Kędry pamiątkowy dyplom i puchar Noworocznego Kolędowania wraz z słodkimi upominkami dla wykonawców. Udział w kolędowaniu wzięły: Karolina Marczak (kl.3), Julia Dąbrowska (kl.3), Wiktoria Jasińska (kl.4), Marietta Pisula (kl.4),Natalia Kusion (kl.4), Izabela Łuc (kl.5), Julia Kosar (kl.5), Wiktoria Kielar (kl.5).