Jesteś tu: » Strona startowa » 10. 01.2016 r. - Sukces uczennicy klasy piątej Julii Kosar w ogólnopolskim konkursie.

Uczennica klasy piątej naszej szkoły Julia Kosar wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie plastyczno-literackim pt.,, Mój List do Dzieciątka Jezus” i odniosła duży sukces zajmując 2 miejsce w kategorii klas IV - VI.

Konkurs został objęty honorowym patronatem Biskupa Sandomierskiego Krzysztofa Nitkiewicza, Ambasadora Jana Wielińskiego, Wice-Marszałka Województwa Podkarpackiego Bogdana Romaniuka, Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Dyrektora Muzeum Kard. A. Kozłowieckiego SJ i Dyrektora Diecezjalnego Papieskich Dzieł Misyjnych ks. Daniela Korycińskiego. 10 stycznia bieżącego roku w Radomyślu nad Sanem po uroczystej Mszy św.pod przewodnictwem Biskupa Sandomierskiego Krzysztofa Nitkiewicza i z udziałem grup Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci z Diecezji Sandomierskiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

katechetka
                                                                                                                                                     B.Kędra