22.12.2015 r. - Rozstrzygnięcie konkursu na ozdobę świąteczną z logo SKO

Jesteś tu: » Strona startowa » 22.12.2015 r. - Rozstrzygnięcie konkursu na ozdobę świąteczną z logo SKO

22.12.2015 r. - Rozstrzygnięcie konkursu na ozdobę świąteczną z logo SKO

Uczniowie naszej szkoły od kilku lat bardzo aktywnie działają w  SKO – nie tylko oszczędzając, lecz równie aktywnie biorą udział w różnego rodzaju konkursach związanych z działalnością tej organizacji. Na początku grudnia opiekun SKO Pani Joanna Podulka ogłosiła konkurs na bożonarodzeniową ozdobę świąteczną z logo SKO, który obejmował dwie kategorie wiekowe: klasy I – III oraz klasy IV – VI.

Zaskoczeniem zarówno dla opiekuna SKO jak i samych uczniów była duża liczba uczestników konkursu. Największe zaangażowanie w konkursie pod względem wykonanych prac wykazali uczniowie klasy pierwszej. Wśród wykonanych prac znalazły się: kolorowe bańki, stroiki, plakaty, bałwanki a nawet pieczone pierniczki z logiem SKO.
Poniżej prezentujemy listę osób wyróżnionych w konkursie :
Klasy I-III
I miejsce:
• Marcel Mileszko kl. I
• Julia Łuc kl. I
• Wiktoria Tomczewska kl. III
• Justyna Romańczyk kl. I
• Jakub Romańczyk kl. II
• Izabela Marczak kl. II
• Julia Burnat kl. II
• Anna Sum kl.II
• Karolina Marczak kl. III
Klasy IV-VI
I miejsce:
• Aleksandra Marczak kl. VI
• Jakub Żak k, VI
• Izabela Łuc kl. V
Wszystkie osoby biorące udział w konkursie zostały nagrodzone drobnymi upominkami.