Jesteś tu: » Strona startowa » 22.12.2015 r. - Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla klas IV – VI na „Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową i noworoczną”

W czasie spotkania bożonarodzeniowego odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla klas IV – VI na „Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową i noworoczną”.
Komisja konkursowa w składzie: p. Beata Cupak, p. Edyta Komańskiej oraz p. Joanna Podulka z pośród otrzymanych kartek wybrała i nagrodziła prace następujących uczniów:

I miejsce – Karolina Kurcoń (klasa IV)
II miejsce – Piotr Łuszcz (klasa V) i Jakub Piecuch (klasa VI)
III miejsce – Julia Kosar (klasa V)
Wyróżnienia otrzymali:
• Dawid Głód i Wiktoria Jasińska z klasy IV
• Izabela Łuc i Wiktoria Kielar z klasy V
• Gabriela Adamiak, Emilia Rodzinka, Anna Wroniak, Aleksandra Marczak, Dominik Garbat
i Jakub Żak z klasy VI.
Laureaci otrzymali z rąk organizatora konkursu p. Beaty Cupak drobne upominki i słowa uznania dla plastycznej kreatywności wszystkich uczestników konkursu.