Rok szkolny 2014/2015

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » Rok szkolny 2014/2015

Już po raz siódmy odbył się w Srogowie Górnym Konkurs Piosenki „Wiosenne Nutki” . Organizatorami tego muzycznego spotkania byli: Wójt Gminy Sanok, Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku i Szkoła Podstawowa w Srogowie Górnym.
W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów w trzech grupach wiekowych: kl. 0 – III szkoły podstawowej, kl. IV – VI szkoły podstawowej oraz kl. I – III gimnazjum. Na scenie występowali soliści i zespoły. Jury oceniało dobór repertuaru, wykonanie i aranżację oraz ogólny wygląd artystyczny.

28.04.2015 r. – VII Konkurs Piosenki „Wiosenne Nutki” – Srogów Górny 2015
czytaj więcej

Dnia 6 maja 2015 r. trzy uczennice naszej szkoły: Gabriela Adamiak (kl. V), Wiktoria Burnat (kl. VI) oraz Anna Masłowska (kl. VI) wraz z opiekunem p. Martą Reptak, uczestniczyły w II Gminnym Turnieju Językowym ANGLOMANIA 2015, który odbył się w Zespole Szkół w Trepczy.

Turniej składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie uczniowie (z sześciu drużyn) rozwiązywali test z języka angielskiego z zakresu gramatyczno-leksykalnego obowiązującego w szkole podstawowej. Następnie jury oceniało testy i sumowało punkty każdej trzyosobowej drużyny.

06.05.2015 r. – Sukces naszych uczennic w konkursie językowym
czytaj więcej

09.05.2015 r. uczniowie inuczennice klasy szóstej naszej szkoły wraz z wychowawcą panią Renatą Grześków i panią Anną Fedyń wybrały się na pływalnię ,,Posejdon”, która znajduje się w Brzozowie.

09.05.2015 r. – Wyjazd uczniów na basen.
czytaj więcej

W kwietniu nasza szkoła wzięła po raz kolejny udział w konkursie międzyszkolnym „Listy dla Ziemi”. Tematem tegorocznej edycji było ograniczenie ilości odpadów opakowaniowych i ekokonsumpcja. W skali kraju projektem Listów dla Ziemi zajmuje się Fundacja Ekologiczna Arka.  Głównym celem całej akcji jest edukacja ekologiczna prowadzona w atrakcyjnej i angażującej formie oraz podejmowanie ważnych i aktualnych problemów dotyczących środowiska.

11.05.2015 Sukces naszych uczniów w międzyszkolnym konkursie „Listy dla Ziemi”
czytaj więcej

W dniu 13 maja miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu „ Ziemia to nasz raj”, który zorganizowany był przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką Filia w Sanoku. Wręczenie nagród poprzedził występ uczniów  klasy VI z SP4 w Sanoku.

13.05. 2015 – Podsumowanie powiatowego konkursu plastycznego „Ziemia to nasz raj”
czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl