04.10.2009 r. - Sukces Wiktorii Burnat

Jesteś tu: » Rok szkolny 2009/2010 » 04.10.2009 r. - Sukces Wiktorii Burnat

We wrześniu 2009 r. dyrektor szkoły Małgorzata Wileczek zgłosiła deklarację uczestnictwa naszej szkoły w programie „Owoce w szkole”.

W ramach programu uczniowie kl. I, II i III przystąpili do konkursu plastycznego pod hasłem „Owoce w szkole” promującego zasady zdrowego żywienia ze szczególnym zwiększeniem liczby owoców i warzyw w żywieniu dzieci zorganizowanego przez Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Rzeszowie.

Na zajęciach kółka plastycznego pod kierunkiem nauczyciela kształcenia zintegrowanego Danuty Ostrowskiej – Szafran dzieci przygotowały wymowne prace konkursowe ujmując w ciekawy sposób wizerunek owoców i warzyw, ich wpływ na zdrowie człowieka.

Drogą wewnętrznego konkursu szkolnego z 21 prac wybrano trzy najlepsze, których autorami byli:

Burnat Wiktoria – kl. I

Głód Weronika – kl. II

Kosar Miłosz – kl. I

Wyróżnione, wybrane prace zostały przekazane przez przewodniczącą Szkolnej Komisji Konkursowej D. Ostrowską – Szafran Organizatorowi Konkursu Plastycznego – Oddziałowi Terenowemu Agencji Rynku Rolnego w Rzeszowie.

Kapituła Konkursu spośród nadesłanych przez szkoły województwa podkarpackiego prac plastycznych dokonała wyboru 21 laureatów.

Laureatką konkursu została uczennica klasy I Wiktoria Burnat, która w oryginalny sposób ujęła temat pracy z zastosowaniem techniki – malowanie plasteliną. Laureatka otrzymała pamiątkowy dyplom oraz cenne, atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Uczennica godnie reprezentowała i promowała naszą szkołę na uroczystym wręczeniu nagród, które odbyło się podczas Jesiennej Giełdy Ogrodniczej w dniu 4 października 2009 r. w siedzibie Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Organizator zapewnił laureatom wiele dodatkowych atrakcji – konkursy, zawody, przejażdżka na kucyku.

Nasza szkoła jest dumna z sukcesu naszej laureatki.