15-19.02. 2010 r. - Ferie na wesoło

Jesteś tu: » Rok szkolny 2009/2010 » 15-19.02. 2010 r. - Ferie na wesoło

W pierwszym tygodniu ferii zimowych, tj. od 15 do 19 lutego 2010, w naszej szkole odbywały się zajęcia dla chętnych uczniów. Nauczyciele pełniący dyżury organizowali dzieciom różnego rodzaju gry i zabawy w godzinach od 9:00 do 12:00. Spośród licznych propozycji każde dziecko mogło wybrać coś dla siebie. W zajęciach w czasie ferii brali udział uczniowie wszystkich klas.

Największą popularnością cieszyły się gry i zabawy ruchowe, takie jak piłka ręczna, unihokej, dwa ognie czy też rozgrywki w ringo. Dzieci brały udział w zawodach indywidualnych i drużynowych.

Nie zabrakło także rozrywek umysłowych – do dyspozycji dzieci przez cały czas były różnorakie gry planszowe i matematyczno – logiczne. Zorganizowany został także konkurs z wiedzy o przysłowiach polskich. Ponadto uczniowie mogli korzystać z pracowni komputerowej z dostępem do Internetu. Młodsze dzieci oglądały bajki i grały w gry edukacyjne. Dla miłośników książek codziennie otwarta była biblioteka szkolna.

Z utęsknieniem czekamy na kolejne ferie zimowe w szkole.