15.05.2010 r.- Konkurs plastyczny "Muzyka Chopina"

Jesteś tu: » Rok szkolny 2009/2010 » 15.05.2010 r.- Konkurs plastyczny "Muzyka Chopina"

W związku z przypadającą w 2010 r. 200-setną rocznicą urodzin Fryderyka Chopina, Wydawnictwo „Juka” zorganizowało dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej ogólnopolski konkurs plastyczny pod hasłem „Muzyka Chopina”

W konkursie wzięli udział uczniowie klasy pierwszej: Wiktoria Burnat, Aleksandra Futyma, Justyna Jarosz, Miłosz Kosar, Jakub Marczak, Anna Masłowska, Magdalena Wąchała, Mateusz Węgrzyniak, Izabela Wroniak i Magdalena Wroniak. Pod kierunkiem wychowawcy Danuty Ostrowskiej – Szafran, dzieci przygotowały ciekawe prace konkursowe inspirowane muzyką F. Chopina. Uczniowie pomysłowo i za pomocą różnorodnych technik plastycznych oddały charakter słuchanej muzyki.

Laureatką konkursu została Wiktoria Burnat, która w oryginalny sposób ujęła temat pracy, za swoją kreatywność i wrażliwość artystyczną została nagrodzona dyplomem oraz atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi w postaci akcesoriów niezbędnych w twórczej działalności plastycznej. Nagrody zostały ufundowane przez wydawnictwo „Juka”.