17.05.2010 r. - Wizyta przedstawicieli policji

Jesteś tu: » Rok szkolny 2009/2010 » 17.05.2010 r. - Wizyta przedstawicieli policji

Dnia 17 maja 2010 r. naszą szkołę odwiedzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

Mł. asp. Bogdan Walus i mł.asp. Arkadiusz Bober z Zespołu Ruchu Drogowego oraz sierż. Monika Hędrzak z Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej, Patologii i Nieletnich wygłosili wykład na temat zasad zachowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Prelekcja obejmowała takie zagadnienia jak bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i pasażerów. Uczniowie aktywnie uczestniczyli zajęciach i odpowiadali na pytania zadawane przez funkcjonariuszy.

Na zakończenie policjanci wręczyli dzieciom odblaski i fluorescencyjne dodatki do stroju.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu Unicef „Baw się i bądź bezpieczny” realizowanego w naszej szkole.

Zdjęcia ze spotkania znajdują się w Galerii na stronie internetowej szkoły.