01.06.2010 r. - XXIII Spartakiada Sportowa Szkół im. Ignacego Łukasiewicza

Jesteś tu: » Rok szkolny 2009/2010 » 01.06.2010 r. - XXIII Spartakiada Sportowa Szkół im. Ignacego Łukasiewicza

1 czerwca 2010 r. od godz. 10:00 do 14:30 nasza szkoła brała udział w XXIII Spartakiadzie Sportowej Szkół im. Ignacego Łukasiewicza, która odbyła się w Szkole Podstawowej w Humniskach.

W rozgrywkach międzyszkolnych uczestniczyło 7 szkół – SP w Humniskach, SP w Pakoszówce, SP w Strachocinie, SP w Czarnej, SP w Cieszacinie Wielkim oraz SP w Jodłówce. Naszą szkołę reprezentowało 20 uczniów.

Dzieci reprezentujące szkołę były podzielone na zawodników z kl. I-III oraz klas IV-VI. Konkurencje sportowe były dopasowane do wieku uczestników. Zawodnicy brali udział w 5 konkurencjach, każda z nich była punktowana, zaś suma zdobytych punktów decydowała o zajęciu danego miejsca. Między konkurencjami przygotowany został posiłek dla wszystkich uczestników.

Reprezentacja naszej szkoły w tegorocznej spartakiadzie wywalczyła piąte miejsce. Każda szkoła otrzymała dyplom oraz nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Sanoku. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni

Naszą szkołę reprezentowała pani dyrektor Małgorzata Wileczek, zaś opiekunem podczas zawodów była pani Renata Grześków.