15.06.2010 r. - Konkurs "Ignacy Łukasiewicz - przyszły patron naszej szkoły".

Jesteś tu: » Rok szkolny 2009/2010 » 15.06.2010 r. - Konkurs "Ignacy Łukasiewicz - przyszły patron naszej szkoły".

„Ignacy Łukasiewicz - nasz przyszły patron szkoły” - pod takim hasłem odbył się szkolny konkurs o I. Łukasiewiczu. Konkurs miał charakter wielopłaszczyznowy tzn. polonistyczny (odpowiedzialna p. Beata Cupak), plastyczny (odpowiedzialna p. Magda Bartkowska) oraz wiedzy o życiu i działalności Ignacego Łukasiewicza (odpowiedzialne p. Katarzyna Gąska - część pisemna oraz p. Elżbieta Dobosz - część ustna).
W konkursie plastycznym zwyciężyły:

I miejsce - Natalia Jastrzębska, kl. V
II miejsce - Ania Dżugan, kl. IV
III miejsce - Magdalena Latoś, kl. IV
Do konkursu wiedzy o Ignacym Łukasiewiczu przystąpiło 18 uczniów, z czego połowa uzyskawszy najwyższą punktację przeszła do drugiej części konkursu. Odpowiadając na pytania w drugiej części najszerszą wiedzą wykazali się i zdobyli najwyższe miejsca:
I miejsce - Bartosz Cecuła (kl. VI)
II miejsce - Katarzyna Kuczma (kl. V)
III miejsce - Dawid Mateusz Dżugan (kl. V)
W konkursie polonistycznym, w kategorii na najlepszy wywiad z I. Łukasiewiczem, zwyciężyli:
I miejsce – Katarzyna Kuczma, kl. V
II miejsce – Joanna Dąbrowska, kl. VI
III miejsce – Anna Mąka, kl. IV
Natomiast w kategorii na najciekawszy list do I. Łukasiewicza, wygrali:
I miejsce – Karol Kafara, kl. V
II miejsce – Bartosz Cecuła, kl. VI
III miejsce – Dominika Dżugan, kl. VI
Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursach gratulujemy przede wszystkim odwagi, chęci oraz wiedzy. Nagrody zwycięzcom zostaną przekazane na zakończeniu roku szkolnego.